Kas oled firma omanik või eraisik? Mõlemal juhul saame pakkuda sulle taskukohast arvutialast abi ja konsultatsioone.

Arvutite ja lisaseadmete hooldus – kui sinu arvuti tõrgub ja tundub aeglane ning pole enam see kiire pill, mis mõned head ajad tagasi poest ostes, siis pöördu meie poole ja vaatame sinu arvuti elulised näitajad üle. Suure tõenäosusega saab sellest veel asja ja kulukat uue arvuti ostu saab veel mõõduka aja võrra edasi lükata. Kui aga arvuti on tõesti viimase vindi peal, siis saame abistada uue arvuti otsingutel.

Arvutite kaughaldus – kas tead, et paljud tarkvaralised probleemid saab tänasel päeval lahendada arvuteid üle interneti hallates? Piisab vaid käivitada väike programmijupp ja lahendame tarkvaralise probleemi üle interneti, arvuti juurde füüsiliselt tulemata.

Arvutialane konsultatsioon – enne poodi minekut tasub konsulteerida asjatundjaga, sest liigne kiirustamine ja soodushindadesse pimesi uskumine süvenemata asjade olemusse, ei ole õnne valem. Alati ei ole odavad asjad teps mitte soodsad pikemas perspektiivis, seega tuleb alati leida kesktee kuhu on sisse arvestatud nii kasutaja vajadused kui ka arvuti vastupidavus ja kasutusmugavus.

Arvutite ja lisaseadmete müük – kindlasti leiame oma kliendile vajaliku riistvara ja tarkvara parima hinnaga oma koostööpartnerite tootevalikust.

IT-terviklahendused – hoolikas planeerimine ja lahenduste läbimõtlemine on juba pool võitu. Kas sinu firma alustab äritegevust või laiendab oma haaret, mõlemal juhul on vaja esmajärjekorras välja arendada toimiv infosüsteem koos kõigi vajalike komponentidega.